Ви тут:
Культура Суспільство 

Українські зірки до 35-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС створили музичний сингл “Вальс 86” 

За ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України українські зірки шоу-бізнесу на чолі з Олексієм Потапенко створили музичний сингл «Вальс 86», приурочений до 35-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Слова та музику написали сучасні українські автори та виконавці: заслужений артист України Олексій Потапенко, Володимир Кагарлик, Інга Кагарлик та Аліна Паш.
Музичний трек «Вальс 86» про пам’ять трагедіі 26 квітня 1986 року, про помилки, біль, життя та сліди, які залишилися навічно.
«Вальс 86» нагадує про цей самий день 35-річної давнини. Про те, як люди змушені були покинути свої домівки і своє рідне містечко або село. Про їх біль, сум та «точку невороття», що назавжди змінила життя. Колись одна цинічна помилка мала ефект на всю Україну і світ. Це ніколи не буде забуто. Про трагедію Чорнобилю маємо продовжувати говорити, співати, знімати кіно. Адже вона назавжди вписана в нашу історію», зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.
Запис музичного твору відбувся за ініціативи та участі продюсерського центру MOZGI Entertainment та студії звукозапису MOZGI Studios.
До виконання треку долучилися такі зірки: Потап, гурт MOZGI, Сергей Бабкин, Надя Дорофеева(DOROFEEVA), Тарас Тополя, Alina Pash , Юлия Санина.

Система Orphus