Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські танкісти резерву провели навчання у районі ООС

У механізованій бригаді імені князя Романа Великого, яка виконує завдання за призначенням на Луганщині, відбулися навчання танкових резервів.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Танкові підрозділи відповідно до Мінських домовленостей відведені від лінії зіткнення та участі в бойових діях не беруть вже тривалий час.

Танкісти бригади, які тричі ставали кращим танковим підрозділом України і двічі захищали честь України на міжнародних танкових змаганнях, вдосконалювали майстерність у контрнаступі.

За легендою навчань, ворог прорвав оборону, а піхотинці змушені були відступити. Танкісти по тривозі, отримали наказ здійснити марш в район очікування з подальшим виходом на вогневі рубежі. Під час розвідки боєм, панцирники визначили головні сили противника та змусили його виявити себе. Коли противник викрив себе, в бій вступили основні сили танкового резерву.

Умовний ворог не здавався й здійснював ураження артилерією. Танкісти, щоразу отримуючи нові команди про зміну обстановки, в умовах бою блискавично відреагували – відійшли, аби знайти слабке місце в обороні ворога, і повернути втрачені позиції. Для безпечного відходу танкісти застосували димову завісу, щоб ввести в оману противника, замаскували свої дії. Як результат, танковий підрозділ, здійснивши перегрупування, контратакував ворога з іншого флангу, де наступ був найменш очікуваний.

Поки тривав бій, від удару з неба танкістів прикривали зенітники, адже загрози слід очікувати не тільки з землі, а й з повітря.

Злагодженого потужного вогневого натиску українських сил ворог не витримав. І це – тільки частина контрнаступальних дій, кажуть танкісти. За умов реальних бойових дій на оборону повернутих під час бою позицій стануть й інші підрозділи бригади.

“Ми постійно підтримуємо бойову готовність нашого підрозділу, тренуємо особовий склад діяти в реальній бойовій обстановці і практикуємо проведення занять на незнайомій місцевості”, – зазначив керівник занять, командир підрозділу.

“Запорука перемоги в бою, додають танкісти, постійне вдосконалення навичок та максимальна злагодженість екіпажів і підрозділу в цілому. Бо сила й мужність народжує переможців, згуртованість – непереможних”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus