Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські морпіхи відпрацювали висадку морського десанту на узбережжя

Протягом двох днів військовослужбовці підрозділів морської піхоти, які проходять поглиблений курс підготовки в Школі морського піхотинця Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, взяли участь у практичних заняттях з десантної підготовки. Зокрема, морські піхотинці здійснили десантування за допомогою комплекту бортового обладнання “Канат-1”, а також відпрацювали висадку морського десанту на необладнане узбережжя з малого десантного катера “Сватове”.

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗСУ.

Подібні заняття дають військовослужбовцям важливий практичний досвід, який вони неодноразово застосовуватимуть для виконання завдань за призначенням під час своєї подальшої служби.
“Слід зазначити, що систему “Канат-1” використовують для десантування на важкодоступних або обмежених ділянках місцевості та за різних метеоумов. Перед морпіхами стояло завдання здійснити десантування, зайняти плацдарм та взяти під контроль визначений район. У ході заняття кожен морський піхотинець мав змогу декілька разів виконати вправу для повного засвоєння усіх тонкощів такого роду бойової роботи”, – йдеться у повідомленні.

Наступного дня курсанти Школи морського піхотинця здійснили перехід морем на малому десантному катері “Сватове”. Під час висадки інструктори Школи розігрували різні сценарії з метою максимально наблизити умови тренування до бойової ситуації.

Після чого висадились на необладнане узбережжя. Цей етап підготовки для морських піхотинців є одним з найважливіших, адже тут військовослужбовці вчилися діяти у складі морського тактичного десанту. Окрім того, морпіхи відпрацювали несення чергування з протидиверсійної оборони корабля під час переходу морем та боротьби за живучість.

Система Orphus