Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські депутати провели переговори у США з приводу військової підтримки

Представники Верховної Ради України провели переговори з членами Конгресу Сполучених Штатів від Демократичної партії. Приводом стало розширення військової підтримки для українських Збройних Сил.

Про це повідомляє АрміяInform.

Від України учасниками онлайн-зустрічі стали нардеп Давид Арахамія та голова оборонного комітету Олександр Завітневич. Сполучені Штати представляв конгресмен-демократ Адам Сміт, який керує комітетом Палати представників з питань збройних сил.

Сторони обговорили політичну та військову міждержавну співпрацю, зокрема розширення такої підтримки України з американського боку, додаткову фінансову й технічну допомогу для реформування Повітряних сил ЗСУ.

“Це допоможе покращити технічну базу, озброєння, а також – оновити застаріле військового обладнання”, – заявив Давид Арахамія.

Зі свого боку конгресмен Адам Сміт запевнив у двопартійній підтримці України у військовій сфері. Адже це – один з елементів допомоги США у протистоянні України проти російської агресії.

“Представник демократичної партії США наголосив на важливості реформ у оборонній та правоохоронній сферах, а також підтримав курс Президента України у сфері боротьби з корупцією. Окремо співрозмовники обговорили небезпеки, які можуть з’явитися у зв’язку з будівництвом “Північного потоку-2”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus