Українка несподівано стала призеркою чемпіонату Європи з боксу

Українська спортсменка Христина Лакійчук завоювала срібну нагороду на Чемпіонаті світу серед молоді-2021, який з 13-го по 23 квітня проходить у місті Кельце, Польща.

Як розповіли у Федерації боксу України, фінальний поєдинок киянки у ваговій категорії до 54 кг проти спортсменки з Узбекистану Нігіни Уктамової став одним з найкращих та найдраматичніших на цьогорічному форумі. Перший раунд був за українкою, та два наступних судді віддали її суперниці. У підсумку – перемога представниці Узбекистану у дуже “близькому” поєдинку з рахунком 4:1.

19-річна вихованка київської школи боксу Христина Лакійчук, таким чином, посіла друге місце на світовій першості, що також є надзвичайним успіхом для нашої співвітчизниці і для всього українського жіночого боксу