Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Україна може пережити “природній відбір”, – інфекціоніст про ситуацію з COVID-19

Було б хоч п’ять міністрів охорони здоров’я признач – нічого не допоможе. Бо кожен сам собі гетьман. Тож, мабуть переживемо “природній відбір”.

Про це у фейсбуці написала лікар-інфекціоніст Людмила Коваленко.

“9- та лікарня Києва. Аншлаг: зранку швидкі, в черзі по 7- 8 машин ( там же в них і хворі на холоді). Перепрофілювали ліжка хірургічного, гінекологічного, терапевтичного відділень під ковід. Хворі поступають важкі ( більше по соматиці) , на жаль вже ” заліковані” антибіотиками на первинці. В інфекційному на ранок 2 місця. При цьому є пацієнти, що за станом можуть бути на амбулаторному лікуванні ( переляк, температура довго, але коригується антипіретиками, сатурація задовільна – 93- 95%). Але ж дорогоцінні місця у стаціонаражх для тяжких хворих… А медики, що вже рік працюють в екстремальних умовах”, – написала лікарка.

Та наголосила, що при цьому серед населення: в Буковель чи санаторій з ковідом, бо легка форма, чого вдома сидіти, в літак і в Єгипет зі сфабрикованими довідками про аналіз на ковід, без контролю по поверненні, “навіщо маски”, святкування чогось великими компаніями – тепер маємо отаке. Епідрозслідування і відповідних дій щодо обмеження джерела інфекції – як не було, так і немає.

Система Orphus Поделиться на fb