Ви тут:
Суспільство Україна 

У зоні ЧАЕС прикордонники затримали екстремального туриста

Жителя Луганська, який поза контрольними постами проник в зону відчуження, виявили прикордонники Житомирського загону спільно зі співробітниками Нацполіції.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Спільний наряд неподалік н.п. Дитятки затримав молодика, який з метою екстремального туризму порушив режим радіаційної безпеки відселеної території. Як з’ясувалось, 19-річний юнак прибув з тимчасово окупованої території та вирішив незаконно побувати у зоні ЧАЕС.

На правопорушника співробітники поліції склали адміністративний протокол за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіаційного забруднення», рішення за яким прийматиме суд.

“Також 1 квітня, реалізовуючи інформацію, надану прикордонниками відділу “Іванків”, співробітники Нацполіції затримали в Чорнобильській зоні чотирьох любителів екстремального туризму. На правопорушників, якими виявились жителі Харківської, Волинської областей та міст Дніпро і Харків, складено адміністративні матеріали. Міру їх покарання також буде визначати суд”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДПСУ 

Система Orphus