Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У зірковому шоу Леся Нікітюк спародіювала Раїсу Кириченко

17 квітні на телеканалі “1+1” відбувся суперфінал шоу зіркових пародій “Ліпсінк Батл”. Переможці попередніх випусків змагалися за золотий пояс та звання найкращого пародиста країни.

Одним з переможців попередніх випусків була Леся Нікітюк. Вона змагалась у батлі з акторкою Дар’єю Петрожицькою. Якщо остання пародіювала співачку Майлі Сайрус і заліпсила її хіт “Wrecking ball”, то Лесі Нікітюк дістався образ українськи співачки Раїси Кириченко, яка родом з Полтавщини. 

Згідно з шумометром та оплесками глядачів у залі, перемогу у цьому батлі здобула  Леся Нікітюк.

“Ліпсінк Батл” (Lip Sync Battle) — американське телевізійне шоу зіркових пародій, прем’єра якого відбулася 2 квітня 2015 року на каналі Spike, пізніше відомому як Paramount Network. Головним завданням зірок є максимально переконливо відтворити пісню, копіюючи міміку, зовнішній вигляд, манеру триматися на сцені оригінального виконавця хіта, пише “Вікіпедія”.

Раїса Кириченко – народилась 14 жовтня у селі Корещина (колишній Глобинський район) Полтавської області. У 1973 році вона отримує звання Заслуженої артистки України, у 1979 – народної, у 1986 році удостоюється Державної премії ім. Шевченка. Згодом перейшла до Полтавської філармонії, де створили ВІА “Чураївна”, повідомляє Управління культури Полтавської міськради.

Вона виконувала такі пісні: “Чураївна”, “Я козачка твоя”, “Жіноча доля”, “Мамина вишня” тощо.

Система Orphus