Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Зіньківській лікарні розгорнуть додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19

У Зіньківській міській лікарні розгорнуть додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19. Зокрема, в лікарні є окремо розташоване приміщення, яке можна переобладнати під інфекційне відділення. Також планують переоснастити приміщення вже існуючих відділень, щоб вони відповідали більш новим, сучасним вимогам.

Про це йшлося під час виїзної наради першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна та директора  Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктора Лисака у медзакладі, повідомили у Полтавській ОДА.

У період пандемії у терапевтичному відділенні Зіньківської міської центральної лікарні госпіталізують хворих із СОVID-19.

“Із киснем у закладі 74 ліжка, враховуючи 7 концентраторів. Діагностику роблять у ПМСД сімейні лікарі швидкісними тестами, ПЛР – відвозимо в Полтаву, результати надходять через день-два, – розповіла заступник головного лікаря по лікувальній частині Віра Водолага. – Всього в стаціонарі Зіньківської центральної міської лікарні перебувають 67 хворих (у терапевтичному відділенні – 40 осіб, в інфекційному відділенні Опішні – 27), знаходяться на кисні – 30, в реанімації – 6”.

Дмитро Лунін і Віктор Лисак оглянули хірургічне, гінекологічне та інші відділення.

“У результаті медичної реформи фінансування всіх медзакладів вторинної ланки здійснює Національна служба здоров’я України. Кожному закладу треба шукати шляхи для більш ефективної роботи в нових умовах, – розповів Дмитро Лунін. – Зіньківська лікарня не виняток. Із 1 квітня кошти виділяють на оплату конкретних пакетів послуг, які надаються пацієнтам. Відтак треба збільшити кількість послуг для Зіньківської міської лікарні. Це дозволить збільшити фінансування закладу та надавати населенню якісну медичну допомогу”.

Крім того, Зіньківська міська лікарня оголосила набір на постійну роботу терапевта, анестезіологів у доросле та дитяче відділення, інфекціоністів, педіатра, лікаря-реабілітолога та інших медичних фахівців. Міська рада гарантує гідну заробітну плату й забезпечить житлом.

Нагадаємо, у міській лікарні Миргорода розгорнули три відділення для лікування хворих на COVID-19.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus