Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У трьох областях порушили алгоритм вакцинації проти COVID-19, – Ляшко

Харківська, Одеська та Запорізька області, які знаходяться у червоній зоні, порушили алгоритми Міністерства охорони здоров’я щодо вакцинації.

Про це під час брифінгу повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Хотів би передати публічний “привіт” трьом очільникам департаментів охорони здоров’я. Зокрема, Харківської, Одеської та Запорізької областей. Це єдині області, які порушили алгоритми Міністерства охорони здоров’я і ще до цього часу не використали вакцину з першої партії Astrazeneca/CoviShield. Ми вже перетнули позначку у 500 тис. Щеплень, і наше завдання було використати всю вакцину з першої партії до 9-15 квітня. Станом на 23 квітня у цих трьох областях є залишки вакцини, які не використовуються. З наступного тижня будуть проведені моніторингові візити для оцінки потенційних проблем. Подивимося, чому там не використовуються ті вакцини”, – сказав Ляшко.

Нагадаємо, Україні не вводитимуть додаткових обмежувальних заходів на період великодніх свят, водночас МОЗ закликає церкви і українців дотримуватися карантину. МОЗ підготувало рекомендації для релігійних закладів під час святкування Великодніх свят.

Система Orphus