Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді впроваджують спецперепустки для проїзду у транспорті

У Пирятинській громаді запровадили спецперепустки на транспортні перевезення.

Як повідомили у Пирятинській міськраді, рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволено здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним міським транспортом в межах Пирятинської міської територіальної громади тільки для працівників, що задіяні на підприємствах, установах, організаціях віднесених до критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, рятувальних підрозділів тощо) за спеціальними перепустками виданими органами місцевого самоврядування за місцем проживання/роботи.

Для отримання перепусток керівник підприємств, установ та організацій повинен звернутися до Пирятинської міської ради, надавши списки працівників, яким потрібна перепустка. 

Читайте також: У міськраді розповіли, як працюватиме громадський транспорт у Лубенській громаді

У списку має бути вказано: прізвище, ім’я, по-батькові, дані паспорта (серія та номер) працівника та займана посада на місці роботи.

Документи подавати за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна, 42.

Контактна особа – завідувач сектору оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Роман Педяш.

Фото: ілюстративне

Система Orphus