Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді відновлюють лісосмуги

13 квітня поблизу села Харківці висадили 750 саджанців груш, яблунь, абрикос, вишень, слив, а також кущів калини, глоду, свидини й шипшини та 9000 жолудів.

До відновлення лісосмуги долучилися міський голова Андрій Сімонов, працівники міської ради, Національного парку «Пирятинський», комунальних підприємств, жителі Харківець та представники благодійного фонду, повідомили у Пирятинській міській раді.

“Відновлення лісосмуги поблизу села Харківці – перший етап проєкту благодійного фонду Peli can live Лісосмуги життя, що реалізується Пирятинською міською радою спільно з НПП “Пирятинський” та благодійним фондом Peli can live”, – йдеться у повідомленні.

Попередньо працівники КП “Каштан” прибрали територію та привезли сировину для мульчування. Також долучилися підприємства “Теплоенергокомпаньйон”, яке перебивало гілля на тирсу, Пирятинський міський водоканал забезпечив підвіз води та ПП “Удача” продискувало територію для висадки.

Нагадаємо, відновлення лісосмуги буде відбуватися в 3 етапи: весняна висадка за фінансової підтримки Winner Group Ukraine; інвентаризація та оформлення за фінансової підтримки Arzinger law firm та осіння висадка.

Фото: Пирятинська міськрада

Система Orphus