Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді продовжують опалювати дитсадки, медзаклади та будинки-інтернати

З 15 квітня опалювальний період в житловому фонді та закладах культури завершили. Але продовжують опалюватися садочки, медичні заклади, будинки-інтернати.

Таке рішення прийняли на засіданні виконкому міської ради, повідомили у Пирятинській міськраді.

На засіданні звучала пропозиція не закінчувати опалення й в будинках, але за цей період населення не зможе отримати субсидію, адже в Україні субсидія видається до 15 квітня.

Крім того, на засіданні виконкому погодили план робіт по використанню прибутку для Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд. Підприємство планує придбати екскаватор, роторні повітродувки з компресорними блоками, насоси, виготовити проєкт на будівництво зливальної станції для приймання побутових та промислових стічних вод, які вивозяться асенізаційним транспортом в населених пунктах Пирятинської міської територіальної громади та провести поточний ремонт приміщень.

Загалом на виконкомі розглянуто 47 питань порядку денного. Серед них значна кількість – соціального та житлово-комунального спрямування. Засідання проходило в закритому режимі через посилення карантинних обмежень, в залі були присутні лише члени виконкому, а доповідачі заходили по одному.

Система Orphus