Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді планують виділити кошти на закупівлю комп’ютерної техніки для шкіл

У Пирятинській громаді планують додатково виділити більше 2 млн грн на придбання комп’ютерної техніки для закладів освіти

Члени виконкому розглянули та підтримали зміни до Програми інформатизації Пирятинської міської територіальної громади на 2020-2022 роки.

“Адже в умовах дистанційного навчання забезпечення шкіл якісним та сучасним обладнанням дуже актуально”, – повідомили у Пирятинській міській раді.

Крім того, Пирятинська міська рада подала заявку на конкурс Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання». Проєкт направлений на забезпечення зайнятості жителів сільських населених пунктів, на сприяння виробництва ремесел із використанням місцевих продуктів харчування та інноваційних рецептів. У разі перемоги Пирятинська міська рада отримає фінансування на реалізацію проєкту у розмірі 920 тисяч євро. Саме через участь у даному конкурсі виникла потреба внести зміни до Програми діяльності Пирятинської міської ради на 2021 рік, зокрема, додатково виділити кошти на оплату послуг з перекладу заявки на англійську мову.

Загалом на виконкомі розглянуто 47 питань порядку денного. Серед них значна кількість – соціального та житлово-комунального спрямування. Засідання проходило в закритому режимі через посилення карантинних обмежень.

Фото: ілюстративне

Система Orphus