Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському виші планують відкрити Українсько-таджицький центр культури та освіти

З 29 березня по 2 квітня ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко перебував з робочим візитом у Республіці Таджикистан у складі офіційної української делегації науковців і освітян на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.

Університет розширив коло міжнародних партнерів, а також було досягнуто домовленостей про відкриття українсько-таджицького центру культури та освіти, повідомили у пресслужбі навчального закладу.

“Історичною подією стало проведення першої освітньої виставки “Study in Ukraine”, організованою Українським державним центром міжнародної освіти МОН України. На виставці наша команда представила реальні можливості і переваги навчання у Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” таджицьким випускникам шкіл і студентам. Разом із ректорами провідних закладів освіти Таджикистану підписали угоди про співпрацю Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, які передбачають розвиток міжнародного співробітництва, академічну мобільність, спільне проведення освітніх, наукових і спортивних заходів. Розвиваючи двосторонні відносини між Україною та Таджикистаном, досягли домовленості з партнерами про відкриття Українсько-таджицького центру культури та освіти на базі Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, – розповів ректор університету Володимир Онищенко.

Відтепер Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” співпрацюватиме з Технологічним університетом Таджикистану, Таджицьким технічним університетом імені академіка М.С.Осімі і Таджицьким інститутом фізичної культури ім. Саідмуміна Рахімова, а серед найближчих очікуваних спільних проєктів – відкриття Українсько-таджицького центру культури та освіти.

Система Orphus