Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському виші оголосили конкурс постерів про охорону праці

Щорічно 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. З цієї нагоди кафедра виробничо-інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка запрошує усіх бажаючих взяти участь у конкурсі постерів “Охорона праці очима студентів”.

Тематика заходу – безпека праці та здоров’я у будь-яких галузях і сферах діяльності, повідомили у пресслужбі навчального закладу.

Конкурс започаткували, щоб привернути увагу суспільства, зокрема молоді, до питань охорони праці у різних сферах життя; формувати художньо-естетичну, екологічну культуру, соціальні активності, здоровий спосіб життя; сприяти розвитку творчості, виявити та підтримати талановиту молодь.

Організатори вбачають такі завдання конкурсу: виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та здорового способу життя; формувати потреби у безпечній поведінці, протидіяти та запобігати негативним звичкам, сприяти профілактиці захворювань; виховувати готовність до активної екологічної та природоохоронної діяльності; формувати основи глобального екологічного мислення та екологічної культури; розвивати пізнавальний інтерес, художні здібності і творчу діяльність.

На конкурс подаються роботи, виконані у різних техніках:

– традиційний малюнок (зображення створене олівцями, акварельними фарбами, гуашшю тощо);

– діджитал-арт (зображення створене у графічних редакторах Photoshop, SAI, CorelDRAW тощо).

Усі охочі можуть до 28 квітня 2021 р. надіслати фото своєї роботи (вказавши прізвище, ім’я та назву навчального закладу) на електронну адресу: conkurs.ftd@gmail.com

30 квітня 2021 р. відбудеться визначення переможців, найкращі роботи будуть відзначені грамотами та розміщені на сайті університету і факультету технологій та дизайну.

Система Orphus