Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській області розпочали змагання Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО

У рамках проведення 7-го сезону ветеранського чемпіонату на Полтавщині розпочалися футбольні баталії серед команд дивізіону Схід». Змагання відкрилися футбольним матчем між спортивними клубами “ФК-18” (Полтава) та “Зіньків АТО – Українці разом” (Зіньків).

Про це повідомляє АрміяInform.

“Загалом Полтавщина на цьогорічних змаганнях представлена трьома командами, — розповів начальник фізичної підготовки та спорту окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського капітан Віталій Верзілов. — Загальна ж кількість футбольних клубів на турнірі сягає понад 90. Участь у Лізі беруть близько 3 тисяч спортсменів з усіх регіонів України, які представляють усі силові структури держави”.

Перед футбольним матчем з нагоди початку спортивних змагань команди провели урочистий мітинг, упродовж якого хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на Сході воїнів-захисників.

“Сама ж зустріч пройшла в динамічній і безкомпромісній боротьбі, у якій спортсмени продемонстрували індивідуальну майстерність, високий командний дух і волю до перемоги. І хоча матч закінчився з рахунком 10:0 на користь гостей із Зінькова, на думку учасників, головним переможцем дня став позитивний заряд бадьорості й міцна віра у перемогу України проти російського агресора на Сході”, – йдеться у повідомленні.

Фото з архіву ІКЗ «Більськ»

Володимир Лазарєв

Кореспондент АрміяInform

Система Orphus