Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтавській громаді 11-класник планує створити у школі гурток робототехніки

Учні та учениці  Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської міської громади  запустили власну ініціативу  на краудфандинговій платформі GoFundEd.

У рамках всеукраїнського проєкту “Ідея Є!” учасники пройшли навчання із проєктного менеджменту, краудфандингу і STEAMie, та, як результат створили власний проєкт “Science open the world”.

Автор ідеї — Данило Сиволап, який прагне надати дітям, які навчаються у сільській школі, можливість опановувати новітні технології. Саме тому його проєкт “Lego School” передбачає створення гуртка роботехніки для учнів 5-9 класів, який учні зможуть відвідувати безкоштовно.

Під час роботи з Arduino (платформа для програмування) з’явилася ідея об’єднати навички учнів з програмування, моделювання та інженерії, створивши у школі гурток робототехніки, що об’єднає учнів 5-9 класів і буде безкоштовно працювати два рази на тиждень після уроків.  Цю ідею підтримали як учні, так і вчителі.  І початок уже є: учні займаються програмуванням на сучасних комп’ютерах, створюють різноманітні механічні та електричні моделі, освоюють подарований спонсорами ЗD – принтер”, – йдеться в дописі проєкту.

“Проєкт “Ідея Є”  —  це про важливий досвід та необхідні компетенції, адже саме краудфандинг розвиває креативність, навички командної роботи та пошуку партнерств і що найголовніше відкриває віру в себе через відчуття, що все можливо, за умови достатньої кількості зусиль”, — зазначила керівниця проєкту Мухіна Олександра.

Всього на реалізацію проєкту потрібно 34 429 грн.

 

Система Orphus