Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

26 квітня у Полтавській міській раді відбулося вручення відзнак сім’ям зі статусом потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та ліквідаторам наслідків аварії.

Про це повідомили у міській раді.

“Мені тоді було лише 17 років і я до кінця не міг осягнути весь жах події, яка відбулася. Ви теж були молодими, енергійними, здоровими і, мабуть, так само не до кінця уявляли все, що сталося. Минуло багато часу і значна частка ліквідаторів уже відійшла у вічність, та ваш подвиг лишається незмінним крізь роки: своїм мужнім плечем ви захищали людство. Від себе особисто і територіальної громади низько вклоняюся вам. Ви стояли на варті нашої Батьківщини, своїм патріотизмом і своєї роботою показали приклад усьому світу, як треба боротися з катастрофою. Я хочу, щоб цей приклад перейняло підростаюче покоління”, – зазначив Олександр Мамай.

Після цього відбулося нагородження запрошених ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Відзнакою міського голови 3-го ступеня за активну життєву позицію, мужність і героїзм, вагомий особистий внесок у справу захисту українського народу від наслідків найбільшої техногенної катастрофи сучасності та з нагоди 35-их роковин Чорнобильської катастрофи відзначений полковник у відставці Євгеній Булат;

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради з врученням нагрудного знака нагороджений Леонід Бабіч;

Подякою міського голови з врученням нагрудного знака нагороджені Олександр Бабак та Анатолій Циганник;

Почесну грамоту виконавчого комітету міської ради отримав Віктор Лебедєв;

Подякою міського голови відзначені Сергій Козлов, Борис Хоменко та Світлана Сулим (голова Полтавської міської громадської організації «Діти Чорнобиля»).

Олександр Мамай підготував подарунки для дітей, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. У зв’язку з карантинними обмеженнями не вдалося зібрати всіх разом, тож Світлана Сулим погодилася передати їх особисто.

Наприкінці всі охочі переглянули фотовиставку «Я там був» ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Сергія Козлова.

 

Система Orphus