Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві тривають перевірки незаконно встановлених об’єктів

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку міста Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюють у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та в разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів.

Про це повідомили у міській раді.

14 квітня, згідно з рішенням відповідної комісії, відбулася перевірка дозвільних документів на розміщення стаціонарних тимчасових споруд (павільйонів) за адресою площа Слави, 5.

Начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Максим Малько зазначив, що наразі триває офіційна перевірка документів, будуть зроблені усі архітектурні заміри площі торгівельних павільйонів, аби точно впевнитися у їх законному будівництві.

Також цього дня комісія по благоустрою провела обстеження спеціальних інформаційних конструкцій (рекламних стендів), які самовільно розміщені за адресою вул. Степового Фронту, 28. До того ж, рекламні стенди знаходяться на огорожі поблизу зупинки громадського транспорту та пішохідного переходу.

У присутності представників патрульної поліції комісія домовилася з власником про те, що він самостійно прибере рекламні стенди у чітко визначений термін. У разі не виконання домовленості, рекламні конструкції будуть демонтовані Інспекцією по контролю за благоустроєм.

Система Orphus