Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочалися антитерористичні навчання силовиків

СБУ продовжує планування і проведення заходів в рамках антитерористичних навчань на Полтавщині. Наразі у Полтаві на майдані Незалежності біля Міського будинку культури, стадіону “Ворскла” та Полтавської ОДА знаходяться силовики:  СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій.

По вулиці Театральній перекрили рух автомобілів та розпочали навчання. Біля Полтавського міського будинку культури розмістили бронетранспортер.

Як повідомляють у Прес-службі СБУ в Полтавській області, під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту об’єктів масового перебування людей та інших потенційно небезпечних об’єктів.  Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту об’єктів масового перебування людей та інших потенційно небезпечних об’єктів.

Читайте також: На Полтавщині пройдуть антитерористичні навчання СБУ

Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБУ в Полтавській області на своїй сторінці у Facebook звертається до громадян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

“Просимо громадян інформувати за номером гарячої лінії Управління Служби безпеки України в Полтавській області (0532) 56-28-26 у випадку: прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей в м. Полтаві; появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів в м. Полтаві; виявлення підозрілих предметів в місцях масового перебування людей, органах влади та місцевого самоврядування, громадському транспорті тощо”, – зазначається у повідомленні.
Система Orphus