Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують демонтувати 30-метрову димову трубу однієї з котелень

У Полтавській міській раді відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Комісія розглянула звернення Подільської у місті Полтаві ради Сергія Білоконя щодо аварійного об’єкта. Сергій Білокінь повідомив, що за адресою вул. Панянка,48, біля житлових будинків, розташована стара котельня, яка знаходиться у занедбаному стані.

Та найголовнішою проблемою є труба котельні, висотою 30 м і вагою 8-10 т. Труба тримається на двох розтяжках і може впасти, чим спричинить шкоду будинкам і може нанести шкоду населенню. Є нагальна потреба демонтувати цей об’єкт.

Після обговорення члени комісії проголосували за проєкт рішення:

– Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи організувати роботу, відповідно до договору №355/346юр від 26.03.2021 р. із залученням аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Полтавській області по ліквідації загрози життю та здоров’ю громадян, їх майну за адресами вул. Панянка, 46,48. Провести роботи з демонтажу металевої димової труби колишньої котельні;

– Голові Подільської районної у місті Полтаві ради спільно з управлінням житлово-комунального господарства, з метою недопущення нанесення шкоди життю та здоров’ю громадян, організувати роботу щодо огородження прилеглої території до димової труби колишньої котельні та розмістити інформацію з попередженням про небезпеку;

– Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради забезпечити прибирання демонтованої металевої димової труби колишньої котельні та привести територію до належного благоустрою.

Другим питанням став розгляд звернення підприємців, які проваджують діяльність в непродовольчих магазинах і торгових центрах, і потрапили під карантинні обмеження. Під час розгляду питання заслухали директора Департаменту охорони здоров’я Сергія Котова, начальника Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Віктора Пальчика, секретаря міської ради Андрія Карпова, заступника міського голови Ігоря Петріченка.

Система Orphus