Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві хочуть відкрити “Ветеранський простір”

В обласному центрі планують відкрити “Ветеранський простір”, де ветерани АТО/ООС зможуть отримувати консультативну допомогу.

Міністерство ветеранів розробило стандарти таких просторів, де передбачено, з яких приміщень вони мають складатись, які фахівці там працюватимуть та які послуги надаватимуть. Це має бути не лише медична та соціальна підтримка, а й допомога підприємцям чи тим, хто бажає займатися бізнесом.

Можливості створення “Ветеранського простору” в Полтавській області обговорили на робочій нараді за участю першого заступника голови Полтавської облради Олександра Лемешка та заступника голови ОДА Катерини Рижеченко, повідомили у Полтавській ОДА.

Керівник проєктів громадської спілки  “Координаційна рада учасників АТО” Юліана Линник розповіла, що офіс повинен знаходитися в центрі міста, щоб  добиратися було зручно з будь-якого району області, приміщення має бути інклюзивним.

“Пропозиція Координаційної ради учасників АТО – реорганізувати юридично існуючий Центр допомоги учасникам  АТО, надавши йому приміщення й фінансову підтримку та технічне забезпечення. Також пропонуємо підписати тристоронню угоду між громадською спілкою, облдержадміністрацією та міською радою щодо фінансування діяльності “Ветеранського простору можливостей”, – розповіла Юліана Линник.

Також пропонують створити в ЦНАПі єдине вікно  для надання послуг ветеранам, членам їхніх сімей та сім’ям загиблих. Обласна рада та облдержадміністрація готові сприяти у створенні такого проєкту. Катерина Рижеченко зазначила, що потрібно зустрітися з представниками міської влади та визначитися з приміщенням.  

“Нам потрібно вирішити юридичне питання щодо створення “Ветеранського простору”. Чи це буде нова комунальна установа, чи її створюватимемо на базі вже існуючого центру”, – зазначила Катерина Рижеченко.

Після узгодження організаційних моментів це питання винесуть на розгляд профільних комісій обласної ради.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus