Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Миргородській територіальній громаді відкрили нову амбулаторію

27 квітня виконуючий обов’язки міського голови Миргорода Олександр Острянин відкрив амбулаторію в селі Петрівці, в якій будуть надавати медичні послуги жителям семи сіл: Петрівці, Осове, Ярмаки, Слобідка, Мальці, Носенки і Єрки.

Віднедавна село Петрівці входить до складу Миргородської міської територіальної громади, а отже цей заклад працюватиме в структурі Миргородського міського центру ПМСД, де будуть отримувати послуги мешканці громади.

Про це повідомляє сайт Миргородської міськради.

Крім двох сімейних лікарів, які раніше працювали в Пертрівцях, в амбулаторії працюватимуть 3 медичні сестри, молодша медична сестра та водій. Сімейні лікарі уже заключили більше ніж 2 000 декларацій. Медичний заклад укомплектований новим повноприводним автомобілем Renault Duster, який отриманий в рамках програми “Велике будівництво”.

В амбулаторії функціонуватимуть 2 кабінети сімейних лікарів, дитячий та оглядовий кабінети, приміщення для денно стаціонару.

Для забезпечення доступу до якісних стоматологічних послуг діятиме стоматологічний кабінет із окремим входом і сучасною стоматологічною установкою.

Для зручності персоналу в амбулаторії передбачено житло для спеціалістів: 2 жилих кімнати, кухня і санвузол.

Заклад повністю укомплектовано усим необхідним обладнанням згідно табеля оснащення в тому числі кардіографом та дефібрилятор і т.п. Тож тепер жителі зазначений сіл зможуть отримувати широкий спектр послуг первинної медико–санітарної допомоги.

Система Orphus