Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді лікарів забезпечать комп’ютерною технікою

Найближчим часом буде вирішено питання щодо забезпечення лікарів комп’ютерною технікою, що дасть можливість працювати в єдиній мережі з електронними картотеками пацієнтів.

Про це повідомили на засіданні медичної ради, яке відбулося 21 квітня за участю виконуючого обов’язки міського голови Олександра Острянина, інформує Миргородська міська рада.

Цьогоріч з міського бюджету на медицину виділили більше 7 млн грн. За програмою “Велике будівництво” триває реконструкція приймального відділення під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, яке розраховане на цілодобовий прийом хворих для ургентної та планової госпіталізації, надання медичної допомоги при само зверненнях населення. Відділення, яке планують ввести в експлуатацію вже влітку, буде укомплектоване сучасним професійним обладнанням, що дасть можливість жителям всього Миргородського району безкоштовно проходити обстеження. Для цього керівництву лікарні необхідно вирішити питання підбору кваліфікованих фахівців.

“Серед завдань, які потребують невідкладного вирішення визначено такі: розширення пакету медичних послуг, які надаватимуться за Програмою медичних гарантій у 2021 році за відповідними напрямами медичної допомоги та вакцинування медичних рацівників і населення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Миргородська міськрада

 

Система Orphus