Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Миргороді учнів 1 – 4 класів перевели на дистанційне навчання

Через поширення коронавірусної інфекції з 5 квітня у Миргороді учнів 1 -4 класів перевели на дистанційну форму навчання.

Таке рішення прийняла міська комісією з питань ТЕБ та НС.

Продовжено також заборону на приймання відвідувачів у закладах культури; проведення масових заходів (культурних, розважальних, соціальних, рекламних, спортивних та інших); роботу торговельно-розважальних центрів в частині діяльності розважальних закладів; роботу розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо); діяльність спортивних залів, фітнес центрів, кінотеатрів; заняття та масові заходи в приватних закладах та громадських об’єднаннях. 

Заборонена і робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування та проведененя в них масових заходів.

Нагадаємо, регіональна комісія ТЕБ і НС з 3 квітня посилила карантинні обмеження на території Полтавської міської територіальної громади, Горішньоплавнівської міської територіальної громади, Миргородської міської територіальної громади, Лубенської міської територіальної громади та Гадяцької міської територіальної громади.

У Полтавській громаді впродовж наступних двох тижнів учні 1-4 класів навчатимуться у звичайному режимі, а 5-11 класів – дистанційно.

Система Orphus