Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Миргороді створюють нове відділення невідкладної медичної допомоги

У Миргороді за програмою “Велике будівництво” триває реконструкція частини головного лікувального корпусу під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП “Миргородська центральна районна лікарня”.

15 квітня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов і його перший заступник Дмитро Лунін перевірили хід виконання робіт, повідомили у Полтавській ОДА.

Нині на першому поверсі лікарні тривають внутрішні оздоблювальні роботи: заміна мереж водопостачання та водовідведення, системи вентиляції приміщень, реконструкція системи електропостачання, протипожежної системи.

Читайте також: “Велике будівництво”: у Миргороді реконструювали футбольне поле стадіону “Старт”

Підрядна організація обіцяє до кінця місяця завершити ці роботи й перейти до зовнішніх – утеплення фасаду, встановлення пандусу, проведення благоустрою території. Також проєктом передбачено будівництво двох нових вхідних груп для в’їзду машин швидкої допомоги.

“У Миргородській лікарні треба нарощувати темпи будівництва, адже високовартісну техніку (КТ, рентген-апарат), яку придбали за державний кошт, треба встановлювати вже в нові відремонтовані приміщення. І вона дуже потрібна, особливо в умовах пандемії. Районні лікарні в Україні не ремонтувалися роками, тому нове приймальне відділення стане прикладом для закладу, який вигляд у майбутньому повинна мати вся лікарня, щоб надавати якісну медичну допомогу населенню”, – зазначив Олег Синєгубов.

За домовленістю підрядна організація щодня звітуватиме про виконану роботу й чітко дотримуватиметься графіка. На першому поверсі запроєктовано розміщення приймально-діагностичних кабінетів із палатою інтенсивної терапії, операційного блоку, приміщень реанімації, палати інфекційних захворювань, приміщень травмпункту, лабораторії, кабінетів профільних лікарів, стерилізаційного блоку, технічних, адміністративних та побутових приміщень.

Читайте також: У Миргородській ЗОШ №9 завершується термомодернізація

За програмою Президента “Велике будівництво” в Полтавській області реконструюють 8 приймальних відділень. У Полтаві, Хоролі та Гадячі вони вже добудовані. У Горішніх Плавнях, Кременчуці, Лубнах – на завершальному етапі.

Система Orphus