Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді другий день підприємці протестували проти карантинних обмежень

Другий день поспіль, 13 квітня, підприємці, які через карантинні обмеження вимушено призупинили свою роботу, протестували під міською радою.

Вимоги – незмінні: дати їм можливість працювати та відмінити сплату податків на період, за їхніми словами, безпідставно закритих робочих місць.Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Протокольним рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС було заборонено торгівлю непродовольчими товарами. Підприємці, які працюють на ринку та в торговому центрі, вимагають ухвалення справедливого рішення для всіх підприємців. Люди, обурені рішенням обласної комісії ТЕБ і НС, вимагають привести його у відповідність до розподілу карантинних зон.

Після перемовин з представниками міської влади вони передали чергове звернення, де виклали всі вимоги, адресовані керівництву міста, області та Уряду.

Під час зустрічі з підприємцями виконувач обов’язків міського голови Олександр Острянин наголосив, що робота для зменшення соціальної напруги і позитивного вирішення проблеми не припиняється.

Нагадаємо, підприємці зібралися на мирну акцію протесту 12 квітня під будівлею міськради. Тоді направили звернення від підприємців Миргородської громади. Для координації спільних дій було створено робочу групу, до складу якої увійшли підприємці та представники місцевої влади.

З 15 квітня на території Полтавської області буде запроваджений “червоний” рівень епіднебезпеки через поширення COVID-19.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus