Ви тут:
Суспільство 

У Москві пригрозили відповідними заходами у випадку появи військ НАТО чи США в Україні

Будь-яке розгортання військ США і НАТО в Україні або сусідніх з нею країнах призведе до подальшої напруженості біля кордонів Росії і змусить Москву вжити додаткових заходів для забезпечення власної безпеки.

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмітрій Пєсков, повідомляє російський Інтерфакс, інформує Еспресо.TV.

“Безумовно, такий розвиток сценарію призвів би до подальшого зростання напруженості поблизу російських кордонів. І, звичайно, це вимагало б додаткових заходів від російської сторони щодо забезпечення її безпеки”, – сказав Пєсков.

У відповідь на уточнення, які саме додаткові заходи можуть знадобитися в цьому випадку, Пєсков сказав: “Всі, що необхідні”.

Напередодні глава МЗС РФ Сергій Лавров прямим текстом пригрозив “руйнуванням” України “в разі загострення на Донбасі”.

1 квітня українська розвідка повідомила, що Росія готується до широкомасштабних провокацій на сході України і розширення військової присутності на території “Д/ЛНР” за рахунок регулярних підрозділів збройних сил РФ.

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що Росія стягує до кордону з Україною військові сили і засоби.

Зараз уздовж держкордону України розміщені 28 батальйонних тактичних груп озброєних сил РФ. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що РФ “переміщує війська в межах своєї території на свій розсуд” і це “не має нікого турбувати”.

“У США висловили стурбованість маневрами російських військ і їх нарощуванням на кордоні з Україною, зазначивши, що мова йде не про навчання. За інформацією видання Politico, європейське командування збройних сил США привело армію у максимальну боєготовність через стягування військ РФ до кордону України”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus