Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах перевізники масово не виїхали на маршрути: скаржаться на збитковість маршруту через карантин

Сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань економіко-інвестиційного планування, підприємництва, регуляторної політики, транспорту, цифрових технологій та розвитку сільських територій Лубенської міськради єдиним питанням, яке розглянули, став масовий невиїзд на маршрути перевізників.

На засідання запросили і самих перевізників. Проте вони не з’явилися.

Про ситуацію, яка склалася з громадськими перевезеннями у Лубнах, розповів заступник міського голови Олег Соболєв.

“Вчора транспорт підприємства “Тараненко” частково був на лінії. Але після обіду перевізник сказав, що наступного дня вже виводити його не буде, бо немає сенсу – перевезення збиткове. Щодо виходу транспорту підприємця Волика,то жодна транспортна одиниця по місту Лубни станом на вчора запущена вже не була. Його пояснення: не можуть заплатити навіть зарплату водіям, тому економічно доцільніше буде зовсім не випускати транспорт на лінію. Він запропонував надати йому до 1 тис. грн доплати на кожну маршрутку. Лише за таких умов підприємець готовий вивести транспорт на лінію. Але розмір допомоги потрібно обрахувати. Безпідставно надавати кошти міська рада не буде. При цьому про жодного перевізника в Лубнах не можна сказати, що він надає якісну послугу”, – розповів Олег Соболєв.

Підприємець Волик 19 квітня наприкінці дня повідомив міськвиконком, що відмовляється від перевезень. А Тараненко поінформував лише усно. Як повідомляє телестудія “Лубни”, ранок сьогодні громада зустріла з паралізованим пасажирським перевезенням.

Комісія з питань економіко-інвестиційного планування, підприємництва, регуляторної політики, транспорту, цифрових технологій та розвитку сільських територій Лубенської міськради проголосувала за звернення до регіональної комісії ТЕБ та НС щодо зняття часових обмежень на перевезення у громадському транспорті.

До речі, у Лубнах, станом на 20 квітня, 4 тис. пасажирів заявили, що залучені у критичних об’єктах інфраструктури і потребують дозволів на користування громадським транспортом.

Система Orphus