Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Лубенській лікарні інтенсивного лікування завершують реконструкцію приймального відділення

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов перевірив хід реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги в КП “Лубенська лікарня інтенсивного лікування”,  що відбувається в межах президентської програми “Велике будівництво”.

Очільник області зустрівся з народним депутатом Анастасією Ляшенко, керівництвом міста, дирекцією закладу та підрядною організацією, щоб обговорити темпи будівництва, повідомили у Полтавській ОДА.

“Будівельні роботи у Лубенській лікарні інтенсивного лікування – на завершальному етапі, залишилося закінчити ремонт фасаду й одного крила закладу. Головне, що лікарня готова до поставки дороговартісного медичного обладнання: вже доставлений придбаний за державний кошт апарат комп’ютерної томографії. Також лікарня отримає МРТ, рентген-апарат, ангіограф, – сказав Олег Синєгубов. – Але збавляти темпи не треба, адже ввести в експлуатацію це відділення – стратегічна мета і наше спільне завдання. Жителі Лубенського госпітального округу мають отримати повноцінне сучасне діагностичне та лікувальне відділення”.

Народний депутат Анастасія Ляшенко зазначила, що пришвидшення робіт вдалося досягти завдяки загальній консолідації зусиль.

“І голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, і я щодня опікувалися будівництвом. Як тільки протоколи про виконання будівельних робіт почали надходити щодня, одразу й прогрес став помітним. Попереду ще ніби й дріб’язкові роботи, але вони потребують багато часу й різних узгоджень та дозволів. Зокрема необхідно отримати радіаційний паспорт на зберігання комп’ютерного томографа та ліцензію на його використання. Тож треба не збавляти темпи і через місяць все добудувати”, – зазначила Анастасія Ляшенко.

Представники підрядної та субпідрядних організацій розповіли, що нині тривають роботи на вулиці. Одночасно проходить реконструкція трьох входів до відділення невідкладних станів – центрального та двох інших з боку. Першочергову увагу приділяють доступності, тому скрізь будуть зручні пандуси. Триває монтаж навісу для машин екстреної медичної допомоги, укладають основу для майбутнього покриття двору, проводять утеплення зовнішніх стін фасаду.

Крім того, тривають роботи зі встановлення кисневої станції на території лікарні, збільшується енергетична потужність для безперебійної роботи потужного діагностичного обладнання.

На об’єкт із держбюджету виділена субвенція 7,2 мільйона гривень. Вона повністю профінансована.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus