Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві колишнього суддю судитимуть за незаконне позбавлення прав автомайданівців

Прокурорами Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього судді одного з районних судів м. Києва, а на теперішній час адвоката.

Як розповіли в Офісі генерального прокурора, він обвинувачується у незаконному перешкоджанні проведенню мітингів і демонстрацій, вчиненому службовою особою (ст. 340 КК України).
Слідством встановлено, що 23 січня 2014 року, за відсутності доказів та обставин, що обтяжують відповідальність, суддя притягнув до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку), двох учасників руху колони транспортних засобів 29 грудня 2013 року від вул. Хрещатик м. Києва до резиденції колишнього Президента України в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Читайте також: Сім років тому загинув активний учасник Євромайдану та Революції Гідності Ігор Сердюк

При цьому, заради припинення мітингів та демонстрацій біля резиденції «Межигір’я», суддя призначив їм найбільш суворий вид адміністративного стягнення, передбачений санкцією статті, – позбавлення права керування транспортним засобом.

Надалі апеляційним судом провадження були закриті, а суддя рішенням Вищої ради правосуддя звільнений з посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Державного бюро розслідувань.

Система Orphus