Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій центральній районній лікарні встановлять стаціонарні ємності для зберігання кисню

Кременчуцька центральна районна лікарня, яка увійшла до мережі лікувальних закладів міста, почала проводити прийом та лікування хворих на COVID -19. Міський голова Кременчука Віталій Малецький поставив перед департаментом охорони здоров’я завдання вирішити питання щодо встановлення на території лікувального закладу стаціонарних ємностей для зберігання медичного кисню, щоб безперебійно забезпечувати ним хворих на COVID-19.

Про це повідомили сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, передає сайт Кременчуцької міськради.

Директор департаменту охорони здоров’я Кременчука Максим Середа повідомив, що це питання знаходиться у стадії вирішення, і вже наступного тижня до Кременчука мають доставити 2 кріоциліндри для зберігання кисню ємністю по 600 літрів. Вони будуть встановлені у Кременчуцькій центральній районній лікарні. Їх потужностей має вистачити, щоб забезпечити належну кисневу терапію хворим на COVID-19, які лікуються у цьому медичному закладі.

Система Orphus