Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці зелені зони відпочинку оброблять від кліщів

На тому, що зелені зони відпочинку мають пройти обробку від кліщів, говорили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Представник Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Андрій Поляков наголосив, що в квітень місяць припадає пік звернень на укуси кліщами, які активізуються саме в цей сезон.

Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Фахівець підкреслив, що найбільш ефективним методом попередження розповсюдження вірусного кліщового енцефаліту (хвороби Лайма) є проведення дезінфекційної обробки зелених насаджень та місць масового відпочинку людей на природі. Кілька років поспіль у Кременчуці за цим напрямком проводилася системна робота, тож звернень до медиків від кременчужан на укуси кліщів у межах міста майже не було.

Перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко дав доручення відповідним службам провести обробку усіх парків і скверів міста від кліщів, а також зелених насаджень позаміських закладів дитячого відпочинку. Графік проведення такої роботи через засоби масової інформації доводити до населення міста.

фото ілюстративне zbruc.eu

Система Orphus