Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці визначили індекс благополуччя молоді

12 квітня у Кременчуці заступник міського голови Ольга Усанова презентувала результати Індексу благополуччя молоді.

Про це повідомили у міській раді.

Опитування охоплювало 49 показників та проводилося за методологією Індексу благополуччя молоді (ІБМ), що включає 7 основних блоків: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному та громадському житті, інформаційні, комунікаційні технології, безпека та захищеність.

Так, загальний індекс благополуччя молоді у Кременчуцькій міській територіальній громаді становить 0,68 (де мінімально – 0, максимально – 1). Стало зрозуміло, які саме сфери життєдіяльності та розвитку молоді можна вважати найбільш ефективними, а у яких ми потребуємо якісних змін, впровадження інновацій, посилення взаємодії усіх зацікавлених сторін.

Нагадаємо, у рамках виконання Меморандуму про співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні у 2017 році місто Кременчук було обрано пілотним містом для дослідження Індексу благополуччя молоді в Україні (Муніципальний індекс благополуччя), який дає змогу оцінити стан благополуччя молоді території та використовувати отриманні дані для покращення показників, створивши умови для розвитку молодого населення. 

На сьогодні участь у проєкті беруть 9 міст України (Дніпро, Маріуполь, Луцьк, Тернопіль, Херсон, Львів, Кременчук, Миколаїв, Мелітополь).

Система Orphus