Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочалися громадські обговорення плану території проспекту Лесі Українки

У Кременчуці розпочалися громадські обговорення проекту «Детальний план території по проспекту Лесі Українки, 94 в Кременчуці Полтавської області».

Про це повідомили в Управлінні містобудування та архітектури, зазначається на сайті Кременчуцької міськради.

Мета даної роботи – надання пропозицій щодо формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів будівництва на території проектування, визначення напрямів, черговості та обсягів будівництва, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка. Робота розроблена ФОП Кулініч К.О.

З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій».

Враховуючи карантинні обмеження, роз’яснення на виникаючі по цьому проєкту питання можна отримати за тел. +380536740375.

Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються до 23 травня 2021 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

фото ілюстративне

Система Orphus