Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція, присвячена інклюзивній освіті

21 квітня у Кременчуці розпочала роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація змісту освіти в контексті полікультурного середовища та формування інклюзивної компетентності в сучасній школі».

Її організаторами та учасниками є: Департамент освіти Кременчуцької міської ради, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Ку «Кременчуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників», Університет Матея Бела (Словаччина) Аньхойський університет м. Хефей (КНР) Університет співдружності Вірджинії м. Ричмонд (США) Університет в Любляні (Univera v Ljubljiani) (Словенія) Університет Turiba (Латвія), повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Конференція відбувається в онлайн режимі. Окрім вітчизняних науковців, у її роботі беруть участь керівники освітніх закладів міста, педагоги, психологи, батьки вихованців дитячих дошкільних закладів, а також науковці зі Словаччини, Польщі, Латвії, Словенії, КНР та США.

Керівник Департаменту освіти міста Кременчука Геннадій Москалик передав учасникам конференції вітання від міського голови Віталія Малецького та його заступника Ольги Усанової. Він відзначив важливість теми конференції, що має розглянути питання розвитку інклюзивної освіти, проблеми реабілітації учасників освітнього процесу з особливими освітніми потребами, розвиток інформаційно-комунікаційні технології як інструмент формування інклюзивних компетентностей тощо. Головний освітянин міста підкреслив, що у Кременчуці створені умови для інклюзивної освіти та вдалося налагодити освітній процес із залученням дітей із інвалідністю, з особливими освітніми потребами, та створюються й умови для забезпечення справжньої рівності та доступності в питаннях отримання освітніх послуг.

У роботі конференції також взяли участь доктор юридичних наук, професор Віта Ковальська, керівник Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Михайло Загірняк.

Після урочистої частини конференція продовжить роботу в секціях.

фото ілюстративне

Система Orphus