Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці оголосили конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування 10А

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області повторно оголосив конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Кременчуцької міської територіальної громади на об’єкт конкурсу:

У конкурсі на визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт». Автомобільний перевізник повинен:

– виконувати вимоги законодавчих і нормативного-правових актів України у сфері перевезення пасажирів;

– утримувати транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання;

– забезпечувати контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;

– забезпечувати проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв;

– організувати проведення періодичного навчання водіїв методам надання домедичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;

– забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства;

– забезпечувати проведення стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту;

– забезпечувати безпеку дорожнього руху;

– забезпечувати водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів.

Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міськради.

Автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше зобов’язані організовувати підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п’ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки – у термін один раз на три роки в порядку, який визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.

Транспортні засоби, які претендент залучає до перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Кременчуцької міської територіальної громади, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу та об’єкт конкурсу визначається виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (далі – Організатор), виходячи з потреб населення Кременчуцької міської територіальної громади в пасажирських перевезеннях.

Для підготовки та проведення конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет, до складу якого включаються представники Організатора, Укртрансбезпеки, Національної поліції, територіального органу з надання сервісних послуг МВС та громадських організацій. До складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб’єктів господарювання – автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Перевізники-претенденти на перевезення пасажирів можуть брати участь у конкурсі на один або декілька об’єктів конкурсу.

Документи для участі у конкурсі приймаються від претендентів Організатором з дня оголошення. Бланки заяв та анкет по номерам об’єктів надаються в управлінні транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (к. № 529) щоденно (крім суботи та неділі) з 9-00 год. до 16-00 год. Останній термін подання документів – 20 травня 2021 року до 11-00 год.

Конкурс відбудеться 2 червня 2021 року об 11-00 годині в приміщені малого залу № 2 виконкому за адресою: площа Перемоги, 2.

Інформацію щодо конкурсу можна одержати в управлінні транспорту міськвиконкому, тел. 74-39-91.

фото ілюстративне

Система Orphus