Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Хоролі планують ліквідувати редакцію районного радіомовлення

9 квітня з робочим візитом на Хорольщину завітали голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко та його перший заступник Євген Сірченко. У форматі круглого столу представники органу державного управління та місцевого самоврядування обговорили питання припинення діяльності Редакції Хорольського районного радіомовлення шляхом її ліквідації, як юридичної особи комунальної форми власності.

До складу співзасновників комунальної організації входять її трудовий колектив, Хорольська міська рада, Хорольська районна рада та  Хорольська РДА. Сергій Сіряченко представляв одну із сторін ліквідаційного процесу, яка є правонаступником Хорольської РДА, йдеться на сайті Хорольської міськради.

Зроблено перші кроки в цьому напрямку, а далі заплановано провести загальні збори співзасновників, призначити ліквідаційну комісію, затвердити її персональний та кількісний склад, винести проєкт рішення на розгляд сесії, повідомити державного реєстратора щодо припинення діяльності Редакції Хорольського районного радіомовлення шляхом ліквідації та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів тощо. Наразі фахівці відділу з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Хорольської міської ради вивчають порядок ліквідації Редакції радіомовлення, як регламентовану законом процедуру.

На сьогоднішній день дротове радіомовлення, як засіб комунікації,  втратило свою популярність серед населення. На його заміну прийшли більш сучасні цифрові засоби комунікаційного зв’язку. Кількість користувачів дротового радіомовлення в нашому регіоні та в Україні в цілому скоротилося до мізерної кількості – менше 1% населення. Обладнання мереж морально і фізично застаріло та практично стало непридатним до експлуатації. Ці та інші причини стали визначальними у прийнятті телекомунікаційною компанією ПАТ “Укртелеком” рішення про припинення надання послуг дротового радіо для всіх категорій споживачів. Для мешканців Полтавської області, не враховуючи обласний центр, ця послуга припинена із 1 січня 2021 року.

Хорольський міський голова Сергій Волошин та голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко висловили своє бачення щодо вирішення питання процедури ліквідації місцевого радіомовлення з чіткою побудовою його алгоритму в межах чинного законодавства України. У ході робочого засідання окреслено чіткий план подальших дій та організаційно-правових заходів задля прискорення вирішення цього питання.

Принагідно міський голова Сергій Волошин, голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко та його перший заступник Євген Сірченко здійснили об’їзд об’єктів на території міста, де активно проводились роботи в рамках акції чистоти та благоустрою. До прибирання територій долучилися представники усіх структурних підрозділів виконавчого апарату міської ради, Територіальний центр, Центр надання соціальних послуг та Фінансове управління міської ради.

 

 

ФОТО: Укрінформ

Система Orphus