Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькій громаді закуплять 14 сміттєвих контейнерів

У Гадяцькій громаді планують облаштувати майданчик для сміття, а також придбати 14 сміттєвих контейнерів (кліток для ПЕТ пляшок).

Таке рішення прийняли 15 квітня на засіданні восьмої чергової сесії міськради. Сесію провів міський голова Володимир Нестеренко. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів із 26-ти обраних, повідомили у Гадяцькій міській раді.

Перед початком пленарного засідання голова міського добровільного товариства “Союз Чорнобиль” Віталій Биченко урочисто вручив нагороду Почесна відзнака “Герой Чорнобиля” депутату міської ради Григорію Сафонову до 35-х роковин Чорнобильської трагедії.

У порядку денному розглядалися та обговорювалися питання про внесення змін та доповнень до бюджету та деяких Програм Гадяцької міської територіальної громади. Зокрема, проведення ремонту водоприймального колодязя зливової каналізації по площі Миру, проведення капітального ремонту житлового фонду, поточного ремонту доріг. Також виділили кошти на встановлення у міському парку “Перемога” придбаного для дітей ігрового комплексу “Корабель”.

Крім того, виділили кошти, 14 тисяч гривень, жительці Гадяча Марченко Анастасії для участі у Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу серед жінок, який відбудеться у Коломиї з 19 по 24 травня цього року.

Фото: ілюстративне

Система Orphus