Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Диканській громаді триває реконструкція навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя

У межах програми “ВеликеБудівництво” триває реконструкція будівлі Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін оглянув хід реконструкції навчального закладу.

Уже замінені вікна і двері, утеплено фасад школи мінеральною ватою, частково виконано прокладку електромереж та системи опалення. У 2021 році проєкт фінансується за кошти НКПВУ та з обласного бюджету.

“Обговорили з керівництвом школи та громади побажання до підрядної організації, поставили чіткий план проведення подальших робіт. До осені треба виконати внутрішнє оздоблення приміщень школи, утеплити цоколь, провести монтаж інженерних мереж, спорудження пандусу та ліфту для маломобільних груп і благоустрій території. Після огляду навчально-виховного комплексу, дав педагогам кілька порад у облаштуванні школи. Багато чого в НВК уже відповідає сучасним вимогам: це і новий харчоблок, їдальня. Тут гарні просторі приміщення: бібліотека, актова зала. Але щоб освітній простір був цілісним і сучасним, треба ще попрацювати”, – написав Дмитро Лунін на своїй сторінці у фейсбуці.

У спортзалі змонтувати обладнання й душові, після ремонту в початковій школі створити зони для відпочинку та розвитку учнів, у бібліотеці має бути місце для читання та обміну книгами, наприклад.

Як наголосив перший заступник голови ОДА, у ході реконструкції мають бути враховані всі вимоги до шкіл від МОН.

Фото: фейсбук

Система Orphus