Ви тут:
Суспільство Україна 

У “Дії” розробили нову функцію – статичний QR

Міністерство цифрової трансформації презентувало на порталі “Дія” нову функцію  – статичний QR, яка допоможе представникам із різних сфер бізнесу, у тому числі готельного, та їхнім клієнтам прискорити процес передачі документів.

Про це розповів керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік під час конференції в Одесі “Туризм.ReStart”.

“Одеса приймає десятки тисяч туристів, тому інструмент для швидкої передачі копій документів організаціям особливо потрібен. Компанія, яка пройшла перевірку “Дії”, зможе створити в особистому кабінеті на порталі “Дія” QR-код, щоб клієнти могли поділитися своїми документами на порталі “Дія” в декілька кліків. Наприклад, при заселенні в готель користувач зможе відкрити сканер у себе в “Дії”, навести на QR-код, який компанія розмістить у себе на ресепшені, потім, відсканувавши цей QR-код, на смартфоні користувача в “Дії” з’явиться запит на надання копії е-документа. Після підтвердження, користувач за допомогою “Дія”. Підпис підписує документи та зі свого мобільного пристрою відправляє дані на електронну пошту компанії”, – пояснив Мстислав Банік.

Також компанія може вказати, які саме документи їм необхідні для надання послуг.

“Важливо, що компанія не зможе вимагати від клієнта додаткові копії документів і надлишкові копії даних”, – підкреслив керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифрі.

Зі статичним QR-кодом не потрібна технічна інтеграція, сканери QR-кодів, штрихкодів та безліч полів для введення коду платника податків та паспортних даних.

 

 

Система Orphus