Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Чорнухинській громаді відкрили ЦНАП

21 квітня у Чорнухах урочисто відкрили новий Центр надання адміністративних послуг.

Допомогу в створенні ЦНАП та трьох віддалених робочих місць адміністраторів громаді надала Програма “U-LEAD з Європою”, повідомили на сайті Чорнухинської громади.

“Створення центру надання адміністративних послуг у громаді – дуже важлива справа, адже впливає на якість життя мешканців та розвиток підприємницької діяльності. Дякую нашим європейським партнерам за комплексну допомогу, завдяки якій ми створили систему надання адміністративних послуг та максимально наблизили послуги до кожного мешканця громади. Ми працювали й надалі будемо працювати на благо Чорнухинської громади”, – зазначив селищний голова Олександр Василенко.

Також на відкритті був присутній депутат обласної ради Василь Стасовський, який привітав усіх присутніх з такою чудовою подією та побажав продуктивної роботи, значних здобутків та нових перемог.

Основний офіс ЦНАПу знаходиться в смт Чорнухи, віддалені робочі місця – в селах Вороньки, Гільці, Мокіївка. Відтепер близько 115 адміністративних послуг є доступними для громадян.

 

Система Orphus