Ви тут:
Суспільство Україна 

У “червоних” зонах на Великдень в церквах можуть заборонити масові заходи, – Рубан

Голова ГУ Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан повідомив, що у період великодніх свят будуть проводитись додаткові заходи щодо дотримання карантину у церквах.

Натомість у червоних зонах будуть заборонені всі масові заходи. Це пов’язано через недотримання українцями карантинних обмежень у церквах на Вербну неділю. Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24”, пише “Obozrevatel”.

“Що стосується переходу в різних регіонах до різних зон, то в червоних зонах такі свята будуть повністю заборонені як масові заходи. Але оскільки йде зменшення захворюваності у деяких регіонах, то вони будуть, але з певними обмеженнями. Перш за все передбачені штрафи для громадян, які не дотримуються правил безпеки, – це 170 грн і 220 грн. Що стосується церков, дійсно, там є адміністрація, суб’єкт, який організовує заходи, штрафні санкції будуть накладатися на них. Цього не хотілося б робити, з кожною адміністрацією обговорювався план дій і заходів, які будуть, і ми будемо тільки посилювати в Києві такі заходи”, – сказав Олег Рубан.

Нагадаємо, Митрополит Епіфаній повідомляв, що на Великдень храми будуть відчинені. Але якщо в окремих регіонах буде “червона” зона, також посилюватимуть обмеження.

 З 15 квітня на території Полтавської області запроваджений “червоний” рівень епіднебезпеки через поширення COVID-19. Регіональний штаб ТЕБ і НС встановив більш жорсткі обмеження у роботі громадського транспорту в області. Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що впродовж цього тижня Полтавщина може вийти з “червоної” зони.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що на період травневих змінювати формат карантину не будуть, діятиме адаптивний карантин.

 

Система Orphus