Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цьогоріч на Полтавщині реалізують шість проєктів за кошти ДФРР: перелік

Кабінет Міністрів України затвердив перелік інвестиційних програм, що реалізуватимуться в 2021 році за кошти ДФРР. Полтавська область отримає 100,8 мільйона гривень на шість  проєктів.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від № 297-р затверджено перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, повідомили у Полтавській ОДА.

“Минулий рік на Полтавщині став найбільш ефективним у реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Було використано 99% – фактично все фінансування, яке області надійшло від ДФРР, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Докладемо максимум зусиль, щоб і цього року всі кошти, які нададуть Полтавщині, були вкладені в розвиток інфраструктури”.

Згідно з документом Полтавщина отримає 100,8 мільйона гривень на шість проєктів:

– реставрація Полтавської обласної філармонії (45 015,599 тис. грн);

– реконструкція з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру (20 000 тис. грн);

– реконструкція з добудовою будівлі рентгенодіагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру (13 815,001 тис. грн);

– будівництво басейну в Миргороді (7200 тис. грн);

– реконструкція нежитлового приміщення з адміністративними приміщеннями та благоустроєм території для музею КУ «Історико-культурний заповідник «Більськ» (10 000 тис. грн);

– реконструкція спортивного залу з добудовою побутових приміщень Демидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (4800 тис. грн).

Читайте також: На Полтавщині перерозподілили кошти ДФРР на реконструкцію Кременчуцького онкодиспансеру

До розпорядження ще будуть вносити зміни.

“18 мільйонів гривень із ДФРР на Полтавську область розподілять пізніше. Крім того до переліку включать ще один проєкт, який наразі проходить експертизу. Це створення комунального підприємства з переробки молока й виробництва продукції на території Лохвицької громади”, – йдеться у повідомленні ОДА.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus