Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього тижня Полтавщина отримає близько 8 тисяч доз вакцини CoronaVac, в області розпочнеться третій етап імунізації

Цього тижня в область має надійти вакцина CoronaVac виробництва Sinovac — близько 8 тисяч доз. Тоді на Полтавщині розпочнеться третій етап вакцинації проти коронавірусної інфекції.

Про це, під час апаратної наради, розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

За інформацією директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака, щеплення робитимуть працівникам патрульної поліції та працівникам, які проводитимуть ЗНО.

“До нас має надійти вже вакцина CoronaVac, але ми ще не завершили вакцинацію AstraZeneca. Перерозподілити невикористані дози не можемо, так як вони були розраховані на певну кількість медпрацівників та людей 80+. Вакциною Sinovac ми розпочнемо третій етап вакцинації”, – сказав Лисак.

Читайте також: На Полтавщині проти коронавірусної інфекції імунізували 17782 людей

За його словами, найбільше доз вакцини залишилось у Лубнах — 400. Також імунізацію потрібно прискорити у Горішніх Плавнях, Миргороді.

“Щеплення — це одне з головних питань сьогодення. Вакцинувавшись та дотримуючись правил карантину ми зможемо подолати пандемію”, – наголосив Віктор Лисак.

На Полтавщині спостерігається високий рівень госпіталізацій та летальних випадків.

“За кількістю хворих та померлих від коронавірусної інфекції ми зараз досягаємо піку. Значно зросла і кількість хворих дітей. Деякі, навіть, вже потрапили до реанімацій”, – розповів Віктор Лисак.

Наразі в області на коронавірусну інфекцію хворіють 389 дітей.

 

“Лікарням потрібно прискоритись в розслідуваннях щодо захворюваності медпрацівників на COVID-19. Хочу нагадати, що в області діє Програма щодо виплати медикам, які захворіли під час виконання трудових обов’язків. Тому потрібно зробити все, аби медпрацівники могли нею скористатись”, – зазначив Дмитро Лунін.

Так, жодного завершеного розслідування випадків захворювань не проведено у 6 медзакладах.

“У Миргородській лікарні інтенсивного лікування, взагалі, з 127 випадків – завершено розслідування, лише по трьох”, – сказав Лисак.

Система Orphus Поделиться на fb