Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня шість років тому на Сході України загинув військовий з Полтавщини

Сьогодні, 15 квітня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав один раз…

Цього дня у 2015 році внаслідок російської збройної агресії загинув

Доброволець ЧИРЦОВ Олександр Семенович

Олександр Чирцов народився 24 травня 1977 року у смт Десна Козелецького району Чернігівської області.  Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“.

Служив на посаді санінструктора у окремій добровольчій чоті Карпатська Січ. 

Загинув 15 квітня 2015 року унаслідок прямого влучання артилерійського снаряда у розташування медичної частини в селищі Піски (Ясинуватський район) під Донецьком.

Залишилися дружина та донька. Похований у Кобеляках.

Указом Президента України № 97/2021 від 12 березня 2021 року, “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

На підставі рішення президії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 4 березня 2016 року та відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної ради № 46 від 15 березня 2016 року Черцова Олександра Семеновича занесено до Книги Пошани Полтавської обласної ради (посмертно).

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Фото: Міноборони

Система Orphus