Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Ткаченко порадив жителям регіонів, які вийшли з “червоної” зони, під час травневих вихідних відвідати заклади культури

Жителі регіонів, які вийшли з “червоної” зони, під час травневих вихідних можуть відвідати заклади культури.

Такий вид відпочинку поради українцям Міністр культури та інформаційної політики Оолександр Ткаченко.

“Для тих регіонів, де не буде діяти “червона” зона є можливість використати травневі, щоб відвідати заклади культури, що були закриті на час “червоної” зони. Згадайте про людей, які працюють у сфері креативних індустрій. Давайте їх спільно підтримаємо. Сходимо в кіно, на виставку, в музей або театр. Одночасно ми отримаємо і нові емоції та враження від мистецьких заходів і допоможемо сфері культури втриматись на плаву під час пандемії”, – написав у своєму телеграм-каналі Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, невдовзі Полтавська область може вийти з “червоної” зони. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Також Полтавщина п’ята в Україні за кількістю імунізованих проти коронавірусної інфекції.

Читайте також: Ткаченко розповів, як проходитимуть релігійні заходи на Великдень

Водночас, Олександр Ткаченко наголошує, що вихід з “червоної” зони не означає, що потрібно забути про маски і соціальну дистанцію. Потрібно і надалі дотримуватись правил безпеки.

“Проте будьте обережні і підходьте до будь-яких розваг під час святкувань відповідально, дотримуйтесь дистанції і уникайте скупчень людей. Пам’ятайте, що вихід з «червоної зони» та послаблення стали можливими саме завдяки зниженню рівня захворюваності на Covid-19. Нехтуючи елементарними правилами безпеки, ми ризикуємо знов повернутися до збільшення кількості хворих та локдауну”, – зазначив Міністр культури.

 

 

Система Orphus