Ви тут:
Анонс Культура Суспільство 

The Hardkiss переніс шоу до десятиріччя гурту на 2022 рік

Зважаючи на продовження режиму надзвичайної ситуації в Україні до 30 червня через складну епідситуацію, гурт “The Hardkiss” переніс шоу “Десять”, яке присвячене десятиріччю гурту, на наступний рік. Нова дата концерту – 18 червня 2022 року.

Попередньо, датою концерту було 29 травня 2021 року.

Про це повідомив гурт на своїй сторінці у фейсбук.

“У нас і наших партнерів немає розуміння, коли й у якому форматі в столиці дозволять масові заходи. Для нас украй важливо зберегти атмосферу рок-концерту, яка немислима без фан-зон. За таких умов невизначеності, на жаль, організація та проведення шоу 29 травня неможливі. Ми обговорювали варіант перенесення концерту на більш пізню дату цього літа з керівництвом НСК “Олімпійський” та Мінкультом і отримали рекомендацію перенести таку масштабну подію на рік”, – йдеться у повідомленні.

Хто придбав квитки на концерт, гурт готує спеціальний подарунок – онлайн-презентацію нового альбому. Про цей проєкт повідомлять додатково.

Читайте також: “Антитіла” переносять концерти на 2022 рік: яка ситуація з виступами на Полтавщині

Квитки на концерт можна придбати на сайті Karabas.com. Вартість квитків – від 440 грн до 2 590 грн.

The HARDKISS — український музичний гурт, створений у 2011 році. Усі пісні гурту написані солісткою Юлією Саніною та Валерієм Бебком, який також є креативним продюсером “The Hardkiss”.

Система Orphus