Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Теруправління ДБР, розташоване у місті Полтаві, долучилося до Всеукраїнської екологічної акції

16 квітня 2021 року співробітники теруправління ДБР, розташованого у Полтаві, вчергове завітали до Полтавського навчально-реабілітаційного центру.

Цього разу мета візиту екологічна: з нагоди Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» в територіальному управлінні ДБР вирішили поповнити парк дитячого закладу новими деревами.

«Із реабілітаційними дитячим центром управління співпрацює кілька років. За цей час ми переконалися, наскільки його вихованцям важлива увага. Тому намагаємося регулярно сюди приїжджати та (у міру своїх можливостей) допомагати. Це наша соціальна відповідальність», — говорить директор ТУ ДБР у м. Полтаві Денис Маньковський.

Під час екологічної акції у парку реабілітаційного центру висадили фруктові дерева.

«Подібна акція — можливість для усіх нас долучитися до озеленення. Переконаний, що дерева приживуться і довго радуватимуть усіх, хто поряд. Утім, на превеликий жаль, у своїй професійній діяльності, ми часто засвідчуємо той факт, що деякі особи власне збагачення ставлять набагато вище екологічних проблем. Тому й нерідко виходить, що люди, які мають оберігати довкілля, його знищують. ДБР активно протидіє злочинам проти довкілля. І це – також наш вагомий внесок в збереження природного багатства країни. Для прикладу: лише за кілька місяців цього року від незаконних порубок лісів ми нарахували загальних збитків державі (це задокументовано ДБР разом із прокуратурою та іншими правоохоронними органами) на більш ніж 20 млн грн. Отож, збереження екології – надзвичайно важливе для нас питання. І це є одним із пріоритетів у роботі», — наголосив Денис Маньковський.

Система Orphus